Obec
Kateřinice

Vánoční turnaj ve stolním tenise "O putovní pohár starosty obce" 2017

Vánoční turnaj ve stolním tenise "O putovní pohár starosty obce" 2017 1

V sobotu 16. 12. 2017 jsme již tradičně pořádali v sále Obecního domu Vánoční turnaj ve stolním tenise „O putovní pohár starosty obce“.

Na letošní 19. ročník zavítalo celkem 40 hráčů z různých koutů Moravy a Slezska. Nejstarším účastníkem turnaje byl pan Rudolf Frydrych a nejmladším Adam Löw. Klasicky byli hráči rozděleni do čtyř skupin a po šesti a půl hodinách bylo rozhodnuto o čtyřech nejlepších z každé skupiny. Mohlo se tak přejít k hernímu systému pavouka.
Naši obec reprezentovali tito hráči: Radomír Polášek, Jiří Obsadný, Miroslav Polášek, Lukáš Byrtus, Jiří Poloprutský a bratři Libor a Petr Richterovi.

Vánoční turnaj ve stolním tenise Turnaj byl napínavý až do samého konce a pořadí bylo následovné. Na prvním místě letos skončil Petr Šín z Příbora. Druhý byl Tomáš Boráň z Frýdku-Místku a stupně vítězů uzavřel Ondřej Boráň z Frýdku-Místku.
Velké poděkování patří Jiřímu Poloprutskému, Radomíru Poláškovi a obci Kateřinice za zapůjčení herních stolů. Dále děkujeme sponzorům panu Marku Skopalovi, Mojmíru Vlčkovi, Davidu Dostálovi, obci Kateřinice a celému sportovnímu výboru, kteří se nemalou mírou podíleli na zabezpečení akce, ať již věcnými dary nebo svou pílí.