Obec
Kateřinice

16. ročník turnaje ve stolním tenise v Kateřinicích

16. ročník turnaje ve stolním tenise v Kateřinicích 1

Již tradičně koncem roku sportovní komise pořádá turnaj ve stolním tenise o putovní pohár starosty obce v sále Obecního domu v Kateřinicích.

Letos se turnaj konal 20. 12. 2014 a přilákal celkem 47 hráčů, kteří byli losem rozděleni do šesti skupin, kde v každé skupině si zahrál každý s každým. Čtyři vítězové ze skupiny postupovali do semifinále, kde se již hrálo vyřazovacím způsobem a 3 nejlepší hráči se poté utkali opět metodou každý s každým.

Putovní pohár starosty obce si letos s sebou odvezl Juráň Radek z Valašského Meziříčí, na druhém místě se umístil Mezera Matěj z Kopřivnice a třetí místo vybojoval pravidelný účastník turnaje Polášek Bob z Příbora.

Naši obec letos vzorně reprezentovali tito hráči: Poloprutský Jiří, Polášek Radomír a Polášek Miroslav.
Nejstarším účastníkem turnaje byl Fiala Jan 69 let z Příbora a nejmladší byl Jáchym Zdeněk 13 let z Vlčovic.

Hrací stoly pro letošní ročník zapůjčil pan Zdeněk Lys, Mojmír Vlček, Jiří Hýl, Sokol Trnávka, Václav Podstavek a Obec Kateřinice – Všem za zapůjčení patří veliké poděkování. Rovněž si zaslouží poděkování Vladimír Sklenák a Miroslav Zbavitel za darování cen do turnaje.
Největší poděkování patří Obecnímu úřadu, Markovi Skopalovi a Radkovi Matějovi za občerstvení pro závodníky a p. Marcele Novákové za jeho přípravu. Děkujeme také všem hráčům za hojnou účast a těšíme se na jejich výkony v dalším ročníku.

Za výbor pro sport a mládež, předseda Petr Poloprutský.