Obec
Kateřinice

17. ročník turnaje ve stolním tenise v Kateřinicích

17. ročník turnaje ve stolním tenise v Kateřinicích 2

Již tradičně koncem roku sportovní výbor obce Kateřinice pořádá turnaj ve stolním tenise o putovní pohár starosty obce v sále Obecního domu v Kateřinicích.

Letos se turnaj konal 19. 12. 2015 a přilákal celkem 35 hráčů, kteří byli losem rozděleni do čtyř skupin, kde v každé skupině si zahrál každý s každým. Čtyři vítězové z každé skupiny postupovali do semifinále, kde se již hrálo vyřazovacím způsobem a 3 nejlepší hráči se poté utkali opět metodou každý s každým.

Naši obec letos vzorně reprezentovali tito hráči: Obsadný Jiří, Janeček Vojtěch, Poloprutský Jiří, Polášek Radomír, Richter Petr, Bajer Vlastimil, Richter Libor, Tyleček Jaroslav a Polášek Miroslav.
Nejstarším účastníkem turnaje byl 70ti letý Fiala Jan z Příbora a nejmladší byl 8mi letý Kvita František z Kopřivnice.

Putovní pohár starosty obce si letos s sebou odvezl Kvita Pavel z Rybího, na druhém místě se umístil Brabec Roman z Mošnova a třetí místo vybojoval pravidelný účastník turnaje Polášek Radomír z Kateřinic.

Hrací stoly pro letošní ročník zapůjčil pan Zdeněk Lys, Mojmír Vlček, Jiří Hýl, Sokol Trnávka, Václav Podstavek a Obec Kateřinice – všem za zapůjčení patří velké poděkování. Rovněž si zaslouží poděkování sponzoři, za darování cen do turnaje.  Největší poděkování patří Obecnímu úřadu Kateřinice za občerstvení pro závodníky, paní Marcele Novákové a ostatním členům sportovního výboru za jeho chutnou přípravu. Děkujeme také všem hráčům za hojnou účast a těšíme se na jejich výkony v dalším ročníku, který se bude konat 17. 12. 2016.

Za výbor pro sport a mládež, předseda Petr Poloprutský.