Obec Kateřinice
Obec
Kateřinice

Kateřinický trail II. ročník

V sobotu 9. listopadu 2013 uspořádal Klub zahrádkářů Kateřinice za podpory sportovního výboru Zastupitelstva obce Kateřinice II. ročník Kateřinického trailu. Start i cíl byl na suchém poldru a trať byla vedena volným terénem a to z 85%, po nezpevněných stezkách a lesních cestách, s mírným převýšením. Celkem se závodu ve 4 kategoriích zůčastnilo 78 závodníků. Co nás nejvíce těší, je účast 31 dětí, které vyměnily pohodlí svého domova za aktivní pohyb v krásném prostředí nejklidnějšího koutu naší obce. Všichni závodních byli za své výkony odměněni, byla připravena i tombola se zajímavými cenami od našich sponzorů pro děti i dospělé. Počasí nám přálo a akce přilákala i diváky. Děkujeme všem, kteří nám s pořádáním této akce pomohli. Bližší informace a výsledky najdete na www.trail.katerinice.cz

Datum vložení: 9. 11. 2013 0:00
Datum poslední aktualizace: 18. 7. 2020 13:20
Autor: Správce webu